شما اینجا هستید: خانه » مطالب کلی » فال روزانه ۱۷/ ۰۲/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۱۷/ ۰۲/ ۱۳۹۷


 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه دوشنبه 17 اردیبهشت 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 17 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی سخاوتمند، بشاش، اجتماعی، متواضع، با صداقت و مهربان هستید که دوست دارد با همه ی اطرافیان خود در صلح و دوستی به سر برده و در هماهنگی کامل با آنها باشد. شاید امسال مجبور باشید تغییراتی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید، اما وضعیت سلامتیتان به طور کلی خوب خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. شاید از لحاظ اقتصادی نتایجی که انتظار دارید را به دست نیاورید، اما نمی توان گفت وضع مالیتان خوب نخواهد بود. بهتر است مبالغ زیادی را صرف سرمایه گذاری در هیچ چیزی نکنید، چون این کار می تواند ضرر بزرگی را به شما وارد کند. اگر قصدتان برای سرمایه گذاری جدی ست تا زمان یافتن بهترین گزینه دست نگه دارید. در زمینه ی حرفه ای در تمام طول سال فرصت های زیادی برایتان فراهم خواهند شد، اما اگر بخواهید از این فرصت ها بهره ببرید باید با ذکاوت و پشتکار زیادی کار و تلاش کنید. شما مجبور به گرفتن تصمیماتی مهم در زمینه ی کاری خواهید بود. فرصت تبدیل یک رابطه ی عاطفی طولانی مدت به ازدواج برای مجردها فراهم خواهد بود. خرداد، شهریور، آبان و فروردین بهترین ماه ها خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما در حال حاضر قدرت فیزیکی فوق العاده ای را در اختیار دارید و این می تواند فرصتی بسبار مناسب برای آغا یک ورزش جدید و یا پیوستن به یک تیم ورزشی حرفه ای برای شما باشد. دیگران به توانایی های مدیریتی و قدرت رهبری شما احترام می گذارند و خود شما هم اعتماد به نفس بالایی را در اختیار دارید و می توانید در هر گروهی که قرار بگیرید نقشی سازنده داشته باشید و انرژی مثبت قابل ملاحظه ای را به دیگران منتقل کنید. این ترکیبی که در اختیار دارید بسیار قدرتمند است و شما را قادر می سازد کارهای زیادی را به انجام رسانیده و نتایج فوق العاده ای را چه در زمینه ی کاری و چه زندگی شخصیتان به دست بیاورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما امروز احساس عدم امنیت و بلاتکلیفی می کنید و انگار در میانه ی وضعیت دشواری گیر افتاده اید که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد. اعتماد به نفستان پایین تر از همیشه است و نمی توانید از انرژی خود به درستی استفاده کنید. این بحران در واقع از ناتوانی شما در هماهنگ سازی جنبه های مختلف زندگیتان و جدا از هم دانستن آنها ریشه می گیرد. سعی کنید زندگیتان را به شکل یک تابلوی زیبا ببینید که باید تصویر کلی آن را در نظر گرفت و تمرکز روی یک بخش از آن باعث ناقص شدن این تصویر می شود. به این که عملکردی که در یک زمینه دارید چطور جنبه های دیگر زندگیتان را هم تحت تأثیر قرار می دهد کمی بیشتر دقت کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز مکالماتی که با دیگران دارید بسیار خوب پیش خواهند رفت و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. این یک نعمت بزرگ و موقعیتی فوق العاده برای شما خواهد بود، چون در طول روز فعالیت های اجتماعی زیادی خواهید داشت و این وضعیت به نفعتان تمام خواهد شد. شما در حال حاضر احساس بسیار خوبی نسبت به خودتان دارید و بالا رفتن اعتماد به نفستان این احساس را در شما به وجود آورده است که قادر به انجام هر کاری که بخواهید هستید. شما امروز این توانایی را دارید که چندین کار مختلف را همزمان پیش ببرید و قدرت جسمانی و سرعت عملتان نیز در سطح بالایی قرار دارد؛ از این فرصت نهایت استفاده را بکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما احساس می کنید که نگرش دیگران به مسائل با شما از زمین تا اسمان فرق می کند و آنها نمی توانند عمق و احساسی که در نگاه شما نهفته است را درک کنند؛ به همین دلیل هم ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان دشوار شده است. شاید به نظرتان دیگران افرادی سطحی نگر باشند،اما شما باید در این تفکر خود تجدید نظر کرده و اینقدر روی تک تک حرف ها و رفتارهایشان دقت و تمرکز نداشته باشید. سرتان به کار خودتان باشد و همه چیز را اینقدر برای خودتان و دیگران سخت نکنید. اگر زندگی را برای خودتان کمی آسانتر نگیرید هرگز نخواهید توانست از آن لذت ببرید و خودتان را در زندانی ابدی اسیر خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما سطح بسیار بالایی از انرژی جسمانی را در اختیار دارید و گاهی احساس می کنید که به منبع پایان ناپذیری از قدرت و انرژی متصل شده اید. از این انرژی خود به بهترین شکلی که می توانید بهره ببرید. شما در نقطه عطف امسالتان قرار گرفته اید و همه ی کارها و مسائل مختلف دارند به نقطه ی اوج خود می رسند و تغییر و تحولات زیادی در پیش هستند. قرار گرفتن در این موقعیت حتما دشواری هایی نیز برای شما خواهد داشت و همین باعث می شود که اگر کارها باب میلتان پیش نروند رفتاری تند و عصبی از خود نشان داده و حالت تهاجمی به خود بگیرید. خونسردی خود را حفظ کنید، همه چیز درست خواهد شد!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز داشتن احساس راحتی و آرامش برای شما کار ساده ای نخواهد بود. شما احساس می کنید که نمی توانید ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید و بین شما و اهدافتان فاصله ی زیادی قرار گرفته است. هر چقدر تلاش می کنید که کارها را پیش ببرید، هیچ چیز همان طوری که خودتان می خواهید انجام نمی شود و این موضوع باعث شده است کمی عصبی و بیقرار باشید. فکر نکنید که برای پیش بردن کارهایتان مجبور هستید حتما روشی که دیگران میخواهند به شما دیکته کنند را در پیش بگیرید. اگر می خواهید موفق باشید باید کمی خلاقیت به خرج داده و روش های جدیدی را در پیش بگیرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما به طور کلی آدم بانشاط و سرحالی هستید و این ویژگی هایتان با انرژی فوق العاده ای که در امروز نهفته است چند برابر شده اند. شما در حال حاضر قدرت فیزیکی فراوانی در اختیار دارید که شما را قادر می سازد با کمترین تلاش ممکن در راه رسیدن به اهدافی که برای امسال خود تعیین کرده اید گام های بزرگی بردارید. از فرصت استفاده کرده و تمام قدرت و تمرکزتان را روی نیازها و اهداف خودتان بگذارید و کمک کردن به دیگران را برای وقت دیگری بگذارید. انرژی و حمایتی که در امروز نهفته است شما را قادر خواهد ساخت که به هر هدفی که برای خود در نظر داشته باشید دست پیدا کنید. فرصت را از دست ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز احساس تردید و بلاتکلیفی دست از سر شما برنخواهد داشت. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که احساس می کنید حتی یک لحظه درنگ می تواند برایتان بسیار گران تمام شود، اما از طرفی هم پیش از آن که بخواهید هر کاری بکنید باید همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و عجولانه تصمیم نگیرید. شاید اطرافیانتان پیش از آن که به اثر گفته هایشان روی شما فکر کنند دهانشان را باز کنند، اما شما خودتان را ناراحت نکنید و حرف هایشان را به خودتان نگیرید. کارهایتان را به همان شکلی که خودتان می دانید انجام دهید؛ منتظر تأیید دیگران نباشید و اجازه ندهید کمبود اعتماد به نفس مانع شما بشود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما در حال حاضر در موقعیت بینظیری برای یک اقدام جدی در جهت بهبود بخشیدن به وضعیت زندگی خود قرار دارید. شما میزان فوق العاده ای از انرژی را در اختیار دارید و اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است؛ به طور خلاصه هر آنچه که برای برداشتن گام هایی بزرگ به سوی اهداف بزرگتان نیاز دارید در اختیارتان است. فرصت های مختلف از هر طرف به سویتان روانه شده اند و این میزان از انرژی شما را قادر می سازد که بیشترین استفاده را از آنها ببرید. قدرت و شجاعت ذاتیتان نیز در این راه به کمک شما خواهند آمد و کارها را برایتان خیلی راحت تر از آنچه فکرش را بکنید خواهند کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما احساس می کنید که امروز از لحاظ جسمانی در وضعیت مطلوبی قرار ندارید و سطح انرژیتان پایین تر از همیشه است، به همین دلیل هم برای انجام فعالیت هایی مانند ورزش و پیاده روی احساس آمادگی نمی کنید. شما فکر می کنید که کارهایتان با پیچیدگی هایی روبرو شده و به آن راحتی که انتظار داشته اید پیش نمی روند. اجازه ندهید این موضوع باعث شود که سطح اعتماد به نفستان پایین بیاید و توانایی های خود را زیر سؤال ببرید. به جای این که تسلیم این احساسات منفی شوید به خودتان یادآوری کنید که در زندگی همه روزهای خوب و روزهای بد وجود دارند و برای انجام بعضی کارها باید صبر و حوصله به خرج داد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما از لحاظ فیزیکی احساس قدرت بسیاری می کنید و اعتماد به نفستان نیز نسبت به همیشه بیشتر شده است. با این حال، ممکن است سر و کله ی یک نفر پیدا شود که با خودخواهی و رفتار همراه با بی احترامی خود اعصاب شما را به هم می ریزد. رویارویی با ین شخص شما را در موقعیت نامطلوبی قرار خواهد داد که فقط باعث عقب افتادن برنامه هایی که برای امروزتان دارید خواهد شد. با این حال این وضعیت حداقل یک جنبه ی مثبت نیز خواهد داشت و آن هم این است که در نگرش شما تغییراتی را به وجود خواهد آورد و چشمتان را به روی برخی مسائل که تا کنون نسبت به آنها بی تفاوت بوده اید باز خواهد کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز روند پیشرفت کارها خیلی سریعتر از آن چیزی است که انتظارش را داشته اید. شما احساس می کنید که برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید و نیازهای شخصیتان دارند در این آشفته بازار قربانی می شوند و از دست شما هم کاری ساخته نیست. کاری که باید برای نجات از این وضعیت انجام دهید این است که خودتان را با جریان اتفاقات هماهنگ کرده و دست از مقاومت بردارید. شما باید یاد بگیرید انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید و به جای این که قربانی اتفاقات غیر منتظره شوید از آنها به نفع خودتان بهره ببرید. از این همه انرژی که در امروز نهفته است برای به حداکثر رساندن نتیجه ی تلاش هایتان بهره بگیرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen